
Volley2Beach 2025: de trainers zijn er klaar voor!
Volley2Beach 2025: de trainers zijn er klaar voor! Op woensdag 16 april zijn zo’n 20 trainers opgeleid tijdens de trainersworkshop op onze beachlocatie. Voorafgaand
Het puntensysteem, maakt deel uit van ons vrijwilligersbeleid en weerspiegelt de wens om samen de verantwoordelijkheid te dragen voor onze club. Volley2b wil een vereniging zijn waar iedereen, van jong tot oud, een bijdrage levert. Want ‘Vele handen maken licht werk’ en door het oppakken van taken, groeit niet alleen de betrokkenheid bij de vereniging, maar ook je persoonlijke ontwikkeling.
Het puntensysteem helpt ons om de tijdsbesteding/inzet van onze vrijwilligers inzichtelijk te maken en te zien wie actief bijdragen aan de vereniging. In de vrijwilligers enquête die op 18 september jl. is gedeeld met de leden, hebben we gevraagd welke taken spelers en ouders op zich nemen en hoeveel tijd ze hieraan besteden. Deze informatie is meegenomen in de opzet van het puntensysteem.
Daarnaast wordt duidelijk met welke teams/spelers er nog gesproken moet worden over hun interesses en waar zij de club kunnen helpen.
Om op dit moment meer evenwicht te krijgen in de tijdsbesteding van taken in de club, zullen teams met minder taken/punten hun steentje bijdragen door het oppakken van meer fluit- en telbeurten tov teams met ‘veel’ punten’.
De zaalwachtindeling voor senioren teams (en voor Jeugd A een eerste aanzet) met het aantal scheidsrechters beurten wordt gebaseerd op het totaal van vrijwilligers punten per team. Wel hebben we via de nieuwsbrief gecommuniceerd wie welke taken heeft, zodat teams hier in de verdeling onderling van de scheidsrechters beurten rekening mee kunnen houden. Van divisie teams wordt verwacht dat zij 100p per speler leveren, van de reguliere seniorenteams is dit 75p per speler.
Elk team start met hetzelfde basisaantal scheidsrechtersbeurten, waarna er afhankelijk van het aantal taken/punten per team er wat afgaat of bijkomt. Om toch te komen tot voldoende scheidsrechters en de ‘kwaliteit’ van scheidsrechter meer te kunnen borgen zal elk team een minimaal aantal fluitbeurten toebedeeld krijgen.
De komende periode blijven recreanten elkaars wedstrijden fluiten. Jeugd A fluiten lagere B en C wedstrijden en jeugd C en B fluiten de CMV toernooien. Daarnaast worden jeugdleden ingedeeld om te tellen bij seniorenwedstrijden. Na de evaluatie in het bestuur zou hier ook aangepassing in kunnen worden gemaakt.
Volley2Beach 2025: de trainers zijn er klaar voor! Op woensdag 16 april zijn zo’n 20 trainers opgeleid tijdens de trainersworkshop op onze beachlocatie. Voorafgaand
Volley2b heeft een nieuwe secretaris De vacature voor een nieuwe secretaris stond geruime tijd open bij Volley2b, na het vertrek van secretaris Lisette Krassenburg. Het
Vrijwilliger van de maand: Vrijwilligers maken het mogelijk dat er gevolleybald kan worden, zij geven trainingen, nemen plaats in commissies, fluiten wedstrijden, zorgen voor de
Outdoor Valley is opnieuw partner geworden van onze vereniging. We gaan samenwerken om mooie events neer te zetten voor de leden van V2B
Volley2Beach 2025: Inschrijvingen open! Meld je nu aan voor 8 weken beachvolleybal training vanaf dinsdag 13 mei tot aan de zomervakantie! Inschrijven voor de
Laat van je horen! We zijn trots op onze vereniging.Een grote groep vrijwilligers zorgt ervoor dat iedereen kan volleyballen en zich door diverse activiteiten verbonden